GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrik 6787750
nr 678 7750
Tallrik
1700-tal, Kina, ryskt vapen, diameter: 24
Kondition: miniatyrnagg
Utrop:
1.000 kr
Såld:
850 kr
måndag 31 januari 2011
kl 18:49:15
750 kr
650 kr
750 kr
800 kr